Günün Oyunu

Ücretsiz Mobil Oyun Tavsiye Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 6.7 MB
  • Sürüm 1.1.13
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici İmza İnternet Teknolojileri
Oyun tutkunu kullanıcılar için özel olarak geliştirilmiş olan "Günün Oyunu" uygulaması, her gün farklı bir oyun ile eğlenceli zaman geçirmenizi sağlamak amacı ile geliştirilmiştir.
Oyun tutkunu kullanıcılar için özel olarak geliştirilmiş olan "Günün Oyunu" uygulaması, her gün farklı bir oyun ile eğlenceli zaman geçirmenizi sağlamak amacı ile geliştirilmiştir.
 
"Günün Oyunu" ile her gün farklı bir oyun keşfedebilir, boş zamanlarınızı en eğlenceli oyunlar ile keyfe dönüştürebilirsiniz. Uygulama ile yeni oyunlar deneyebilir, şimdiye kadar hiç görmediğiniz oyunları tek bir platform üzerinden keşfetme kolaylığını yakalayabilirsiniz.
 
Kolay kullanım özelliğine sahip kontrol mekanizması, canlı ve parlak arayüzü, rengarenk grafikleri ile keyifli bir deneyim yaşayabileceğiniz Günün Oyunu" uygulaması ile her gün yeni bir oyun keşfetmenin yanı sıra, sunulan avantajlardan da yararlanabilirsiniz. Örneğin; uygulama sayesinde ücretli olduğundan dolayı oynayamadığınız bir oyunu, ücretsiz olduğu gün haberdar olup mobil cihazlarınıza yükleyebilirsiniz.
 
Sürekli aynı oyunları oynamaktan sıkılan, farklı tarzlar deneyerek eğlenceyi katlamak isteyen oyunseverlerin beklentisini cevaplayan "Günün Oyunu" uygulaması, Türk geliştiricileri desteklemek amacı ile yerli oyunlara öncelik tanımaktadır.
 
Birbirinden heyecanlı, birbirinden eğlenceli ve birbirinden keyifli oyunları denemek için "Günün Oyunu" uygulamasını mobil cihazlarınıza yükleyin ve uzman kadromuzun sizin yerinize mağazada gezerek seçtikleri en iyi oyunları keşfedin.
 
Uygulamanız varsa siz de ekle@indir.com adresine adresine gönderebilirsiniz. Böylece uygulamanızı hem indir.com'a eklenerek daha geniş kitlelere ulaştırmış, hem de "Günün Oyunu" uygulamasında seçilme şansını elde etmiş olursunuz.
Günün Oyunu indir